Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!

PříjemPříjem  WebWeb  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Tokio Hotel

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
EMILY
Nováček
Nováček

Female
Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 06. 10. 07

PříspěvekPředmět: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 12:42 pm

Nu využila sem příležitosti a založila nové téma TOKIO HOTEL.Myslim si že to není marné a hlavně si myslim,že i většina z vás TH poslouchá a poslouchalo před Nevada Tan jako já ....Wink
Nu tak to je snad vše...

• BILL 4 ever

Naposledy upravil dne Sun Oct 07, 2007 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.Glamorous-Teenager.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 298

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 1:22 pm

Heh tk to stebou naprostou souhlasím!
TH 4 ever! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Petrushka
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 05. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 4:05 pm

Já TH taky hodně poslouchala.. ale teď jsem názor na ně celkem hodně změnila.. Protože dívat se na to jak Bill "úspěšně mutuje" v fakt ... hm, jak to říct.. holka je asi trochu blbej výraz, ale asi víte jak to myslím když se na něj prostě podíváme.. To mi vadí.. Chápu, zřejmě se mu líbí že tak může vypadat apod., je to vlastně jeho styl ale hledat jeho hlavu v záplavě vlasů "okolo" když si to tak pracně.. ee.. nageluje vzhůru xD
A pak taky jejich postoj teď k fans.. Chtějí prorazit, chápu, ale pořád jen (ano, stále omývané téma..) Francie, Francie, Amerika.. si myslím že když udělají jeden koncert v Německu na závěr tour tak že to něco spraví když "ostatní" fans tak dlouho "zanedbávali"?
Připadá mi to prostě divný, ale snad se trochu vzpamatujou když uvidí že anglický písničky v Anglii úspěch nemají a uvědomí co je pro ně to pravý.. ale tak každýho názor a přiznám se že jeden plakát mi ještě visí.. xD

ava & sig by otherside
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kristýna
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 161

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 4:19 pm

Tak jako TH sem poslouchala fakt hodně. Byla to moje nejoblíbenější skupina v historii lol! . Ale když se teď na ně podíváte... Už to nejsou TH. Ty kluci který byli na začátku jakoby se někam ztratili. Sláva je strašně změnila a už jen tim že začali zanedbávat svý fanoušky mě strašně zklamali.
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover

Female

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 4:19 pm

Petrushka napsal:
Já TH taky hodně poslouchala.. ale teď jsem názor na ně celkem hodně změnila.. Protože dívat se na to jak Bill "úspěšně mutuje" v fakt ... hm, jak to říct.. holka je asi trochu blbej výraz, ale asi víte jak to myslím když se na něj prostě podíváme.. To mi vadí.. Chápu, zřejmě se mu líbí že tak může vypadat apod., je to vlastně jeho styl ale hledat jeho hlavu v záplavě vlasů "okolo" když si to tak pracně.. ee.. nageluje vzhůru xD
A pak taky jejich postoj teď k fans.. Chtějí prorazit, chápu, ale pořád jen (ano, stále omývané téma..) Francie, Francie, Amerika.. si myslím že když udělají jeden koncert v Německu na závěr tour tak že to něco spraví když "ostatní" fans tak dlouho "zanedbávali"?
Připadá mi to prostě divný, ale snad se trochu vzpamatujou když uvidí že anglický písničky v Anglii úspěch nemají a uvědomí co je pro ně to pravý.. ale tak každýho názor a přiznám se že jeden plakát mi ještě visí.. xD

No vidíš mě ne jeden ale 4 xD
Návrat nahoru Goto down
EMILY
Nováček
Nováček

Female
Poeet p?íspivku : 25

PříspěvekPředmět: POSLOUCHÁM JE POŘÁD   Sat Oct 06, 2007 5:15 pm

NJN tak jak to tady tak čtu říkám si že sem jejich věrná fan....nemyslím si,že by se tak moc změnili ...nechci tu vyvolávat hádku na to jestli se změnili nebo ne....to je blbost řeší se to všude a tohle je přeci fórum o NT tak proč se zase tolik zabývat TH.:arrow:K těm fanynkám nemyslím si,že by se na ně tolik vykašlali...zkuste se jen vžít do jejich role.....jsou unavení,mají miliony fanynek,které by chtěly podpis,ale to se přeci nedá zvládnout...nu nic to je můj názor....nemyslete si taky bych chtěla nikdy ty starý nezkušený Tokio Hotel,ale to už asi boužel nikdy nepůjde 😢Já se jen moc bojím,že Nevada Tan za pár let budou taky tak slavní jako TH a budou se chovat stejně ...
Etě sem chtěla poprosit koukněte na můj blog jsou tam články o NT,TH nu a hlavně o mě....hihi detail
www.Glamorous-Teenager.blog.cz
Nevada Tan
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.Glamorous-Teenager.blog.cz
Kristýna
Band Lover
Band Lover

Female

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 9:11 pm

EMILY napsal:
NJN tak jak to tady tak čtu říkám si že sem jejich věrná fan....nemyslím si,že by se tak moc změnili ...nechci tu vyvolávat hádku na to jestli se změnili nebo ne....to je blbost řeší se to všude a tohle je přeci fórum o NT tak proč se zase tolik zabývat TH.:arrow:K těm fanynkám nemyslím si,že by se na ně tolik vykašlali...zkuste se jen vžít do jejich role.....jsou unavení,mají miliony fanynek,které by chtěly podpis,ale to se přeci nedá zvládnout...nu nic to je můj názor....nemyslete si taky bych chtěla nikdy ty starý nezkušený Tokio Hotel,ale to už asi boužel nikdy nepůjde 😢Já se jen moc bojím,že Nevada Tan za pár let budou taky tak slavní jako TH a budou se chovat stejně ...
Etě sem chtěla poprosit koukněte na můj blog jsou tam články o NT,TH nu a hlavně o mě....hihi detail
www.Glamorous-Teenager.blog.cz
Nevada Tan

Máš hezkej blog
Návrat nahoru Goto down
dreyw-katrin
Nováček
Nováček

Female
Poeet p?íspivku : 38

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sat Oct 06, 2007 10:53 pm

No tak ja je jako jeste posloucham,nejaky pisnicky me fakt chytaj,ale ze bych jenom Tokiaky tak to ne.Mam dost rozmanity a rozvinuty styl do vsech svetovejch stylu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Paji.cz
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 123

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 12:34 am

tokio hotel je téma na věčný časy...řešit Billa by se dalo do nekonečna-takže se*te na TH a žijte pro NT Wink
Návrat nahoru Goto down
ldj4u
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 447

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 12:57 am

holky nechtelo se mi to tu vsechno cist ty vase slohovky...ehm ja TH poslouchala asi 3 mesice..dokud me nezacalo srat jak je furt vsude cpou... confused jinak ale se mi tam libil tak mozna Gustav...ale to je vse...
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak

Female
Poeet p?íspivku : 502

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 2:13 am

no, takže, já poslouchám jak TH, tak NT. U TH to už je 1 rok a půl, u NT půl roku. TH teď beru, jako takový ty "starý známý" takže taková tá fanatičnost a euforie mě už přešla (sem si jistá, že mě to zase po konzertě v Essenu na 2 měsíce chytne Very Happy) a teď už sem takovej ten vyzrálej věrnej Fan až do smrti. U NT jsem ještě pořád v takový tý začínající euforii, protože je to něco nového a odlišného.

Navíc se mi nelíbí, jak se TH odcizili svým Fans, jak se nám straněj - zrušili konzerty v klubech a tak. Zase na druhou stranu se mi u NT líbí, že jsou v tomhle přesný opak. Maj radši konzerty v klubech, dělají autogramiády s Fans, píšou si veřejný blogy, čtou si zprávy od fanoušků, mají myspace a když mají zpívat na playback, dělaj si z toho srandu Very Happy. Holt mi přijde, že jsou víc "svý" a to je dobře Smile.
Návrat nahoru Goto down
LoLa
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 257

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 11:56 am

Tokio Hotel sú dobrí ale Nevada Tan mam teraz asi radšej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.nevada-tan-band.blog.cz
LosAdlos
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 129

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 12:40 pm

Já teda TH poslouchala asi 2 týdny a to ještě když začínali, pak se mi to nějak přestalo líbit a jak už tu někdo psal, jedinej jakž takž hezkej mi tam připadal Gustav
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.blbs.blog.cz
LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 467

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 5:29 pm

th jsouu supeeeeeeeeer

╔══╦═╦╦╦╦═╗
╚╗╔╣║║═╝║║║
'.╚╝╚═╩═╩╩═╝

╔╗╔╦═╦══╦═╦╗
║╠╣║║╠║║╣╩╣╚╗
╚╝╚╩═╝╚╝╚═╩═☼
Návrat nahoru Goto down
bethxxx
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 109
Registration date : 07. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 7:12 pm

EMILY napsal:
Nu využila sem příležitosti a založila nové téma TOKIO HOTEL.Myslim si že to není marné a hlavně si myslim,že i většina z vás TH poslouchá a poslouchalo před Nevada Tan jako já ....Wink
Nu tak to je snad vše...

• BILL 4 ever

to teda ne!!!!!! Mad Rolling Eyes Very Happy Very Happy:D:D..... já je nikdy neposlouchala a nikdy ani poslouchat nebudu Very Happy:D:D ...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.sheena.blog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 257

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 7:23 pm

prečo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.nevada-tan-band.blog.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada

Female
Poeet p?íspivku : 1183

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 8:41 pm

TH=věčný téma.....

jako já to mám tak: TH mám furt ráda, ale potřebuju nějaký silný zážitek, aby se....no....obnovila moje víra v ně (lol!), ale už to neni ta fanatičnost jako na začátku, ale myslím že až sem přijedou zase (v což doufám, ale myslím že ne... Sad ) tak určitě pudu na jejich koncert, a budu třeba dál sledovat nějaký novinky kolem nich, ale už to nebude tak jako dív, tzn. že hned po škole poletím na net, zda je něco novýho.... Very Happy

LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 467

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 8:50 pm

bill je neej
Návrat nahoru Goto down
Jane <3
Nováček
Nováček

Female
Poeet p?íspivku : 11

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Sun Oct 07, 2007 11:03 pm

---

Naposledy upravil Jane <3 dne Mon Oct 12, 2009 4:10 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Paji.cz
Band Lover
Band Lover

Female
Poeet p?íspivku : 123

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Tue Oct 09, 2007 12:59 am

ještě abych za nima jezdila,taky by se sem mohli dovalit častějc Ok nebudu si stěžovat nejsem francouzska abych je měla pořád u prd*le
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover

Female

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Tue Oct 09, 2007 4:40 pm

bethxxx napsal:
EMILY napsal:
Nu tak to je snad vše...

• BILL 4 ever

to teda ne!!!!!! Mad Rolling Eyes Very Happy Very Happy:D:D..... já je nikdy neposlouchala a nikdy ani poslouchat nebudu Very Happy:D:D ...

Bety!!! Very Happy To mi o tobě víme... Taky seš známá tim že od th dokážeš odtrhnout... příklad minulej tábor... Přestala sem je na chvíli (asi tak 4 měsíce) poslouchat lol! . Ale pak ten konc... no to je jedno Smile
Návrat nahoru Goto down
MonUSka.5
Nováček
Nováček

Female
Poeet p?íspivku : 21

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Wed Oct 10, 2007 6:03 pm

hmmm Tokio Hotel,,ty nesnáším už od začátku,, Mad Mad ..nic proti,,ale Bill vypadá fakt jak holka afro lol! a ten jeho ,,hlásek" je ještě lepší lol! ...toť je ale můj názor,,,,
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://monuska5.blog.cz
Karl:čka
Nováček
Nováček

Female
Poeet p?íspivku : 30

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Mon Oct 15, 2007 8:59 pm

No, výbornej nápad. Já jsem je dřív fakt zbožňovala a byla jsem na koncertě, teďkon je mám furt ráda, ale už ne tak intenzivně...prostě víte jak...takže všechno v pohodě....Hlavně mi přijde, že dřív byli trochu lepší, doufám, že to takhle nebdue i snevada tan.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.tokio-hotel-kk.blog.cz
@dis
Nevada Fan
Nevada Fan

Female
Poeet p?íspivku : 82
Registration date : 07. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Wed Oct 17, 2007 10:53 pm

No tak můj názor na th..ehm..když sem je poprvý viděla na vivě myslela sem si, že je Bill holka. Celkem dlouho sem byla přesvědčená než mi kámoška ve třídě řekla, že je to kluk. Jako nechtěla sme tomu věřit, ale to je jedno. A je jedno to i jak vypadá, prostě je to jeho styl. Ale mě se nikdy ani nelíbíl ten jejich styl muziky, ten Billův ukvákanej hlas atd atd..prostě th sem nikdy neposlouchala, neposlouchám a nani poslouchat nebudu..!! kdybych to měla vyjádřit zkráceně: nesnáším je..!! Cool
Sorry, kdo je posloucháte..!! Wink
Nevada Tan 4ever
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.nevada-tan-group.blog.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada

Female
Poeet p?íspivku : 1183

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   Fri Oct 19, 2007 9:51 pm

MonUSka.5 napsal:
hmmm Tokio Hotel,,ty nesnáším už od začátku,, Mad Mad ..nic proti,,ale Bill vypadá fakt jak holka afro lol! a ten jeho ,,hlásek" je ještě lepší lol! ...toť je ale můj názor,,,,

ale posloucháš US5 a ty sou podle mě horší teda Suspect (ale jako nic proti tobě.... pale )
Th prostě taky nemam už moc ráda začína to ochabovat, ale dnes sem viděla novej klip a sem upe happy cheers

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tokio Hotel   

Návrat nahoru Goto down

Tokio Hotel
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Off Topic :: Other Bands and Artists-
Přejdi na: